Одноденна екскурсія для дітей та батьків до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку


Описание

Під час одноденного екотабору відвідувачам – дітям та їх батькам пропонується відвідати еколого-освітній центр Міжрічинського регіонального ландшафтного парку, де всі прослухають невеличку розповідь про парк, ознайомляться із правилами поведінки на маршруті, відвідають Музей традиційного лісового побуту, скуштують приготованого на вогнищі особливого лісового чаю.

 

Далі пропонується здійснити невелику мандрівку облаштованою екологічною стежкою.

Проходячи лісовою стежкою, зупиняючись у найцікавіших місцях і слухаючи розповідь гіда, діти і дорослі дізнаються багато нового і цікавого про знайомі здавалося рослини і тварин, навчаться розпізнавати сліди звірів, голоси птахів, пташині гнізда, взнають як не заблукати у лісі, які рослини є лікувальними або їстівними, а які отруйними, як поводити себе при зустрічі з великими або небезпечними тваринами.

 

Пішохідна мандрівка закінчується обідом біля вогнища .

 

Після обіду відводиться час для відпочинку та рухливих ігор на природі. За бажанням учасників, до програми може бути включено елементи «школи виживання у дикій природі» – майстер-класи із розведення вогнища, добування питної води, побудови укриття для вимушеної ночівлі тощо.

 

Батьки, за бажанням, можуть замість прогулянки, чекати дітей у кінцевому пункті екскурсії займаючись приготуванням похідного обіду. 

Одноденна екскурсія для дітей та батьків до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку

Будь в курсе новых скидок